Ktunnel

KTUNNEL Giriş

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.
ktunnelgiris.net, proxtik, vtunnel, dtunnel, proxysite gibi ücretsiz web proxy hizmetiyle yasaklı sitelere giriş yapıp rahatça gezebilmenizi sağlar.

    

Al Proxy – Ücretsiz Proxy Programı


Al Proxy yazılımı son dönemlerde artan yasaklı site uygulamalarına karşın yazılımcıların geliştirdiği Proxy uygulamalarından bir tanesidir. Türkçe ara yüze sahip olan uygulama oldukça iyi bir kullanıma sahiptir. Al Proxy ile son zamanlarda yasaklanan Youtube gibi birçok engellenmiş siteye kolaylıkla giriş yapabilirsiniz. Al Proxy yazılımının engelli sitelere girişi IP nizi değiştirerek yapar.

Tıpkı diğer Proxy yazılımları gibi Al Proxy sizi internet bağlantınıza yurtdışındaki bir ülkeden bağlanıyormuş gibi göstererek yasaklı sitelere girişinizi sağlar.IP adresinizi değiştiren bu sistemle tüm engelli sitelere rahatlıkla giriş yapabilirsiniz. Proxy sistemlerine benzer bir sistemle çalışan Al Proxy gayet kolay bir kullanıma sahiptir.Programın en güzel yanı diğer birçok Proxy servisinin aksine bağlantıyı sağlamadan önce tüm Proxy servislerine bakması ve işinize yaramayacak olanlara bağlanmamasıdır.

Al Proxy uygulaması size 20 den fazla Proxy servisi sunar. İnternet bağlantınızı kurarken tüm listeli Proxy servislerini kontrol eder. IP adresinizi değiştirerek tüm engelli sitelere girişinize olanak sağlar. Tüm dünya üzerinden sunucu ağı bulundurur. Yasaklı bir siteye girmek istediğinizde Proxy servislerini kontrol eder ve hızlı bir şekilde bağlantınızı kurar.

Al Proxy de diğer Proxy yazılımları gibi çalıştırıldığında internet hızınızda yavaşlamaya neden olabilir. Ancak bu yavaşlama internet kullanıcılarını rahatsız etmeyecek ve hissedilemeyecek kadar az bir yavaşlamadır.  Bu yüzden eğer tüm engelli sitelere özgürce ve rahat bir şekilde girip, internet keyfinizin bölünmesini istemiyorsanız Al Proxy kullanabileceğiniz güzel uygulamalardan biridir. Size engelsiz bir internet kullanımı sağlar. Windows XP den Windows 8.1 e kadar tüm sistemlere uyumludur ve en uygun Proxy servislerini sizin için seçerek keyifli ve yasaksız bir internet kullanımına olanak sağlar.