Ktunnel

KTUNNEL Giriş

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.
ktunnelgiris.net, proxtik, vtunnel, dtunnel, proxysite gibi ücretsiz web proxy hizmetiyle yasaklı sitelere giriş yapıp rahatça gezebilmenizi sağlar.

    

Btunnel Proxy Tarayıcısı


Btunnel ( Sanal Ağ) niteliği taşıyan, bir noktadan bir noktaya hızlı erişim sağlar. Verilerin çeşitli sunuculara taşınmasına, iletişim tekniklerinde bir noktadan pek çok noktaya ileterek servisleri olası kılan hizmettir. VPN sağlayıcısı, evde ofiste ağlar arası (Sanal Özel Ağ) üzerinden güvenli ve hızlı bağ kurmanızı sağlar.

Sağlayıcı VPN ile Ülkemiz’nin her yerindeki ofisleriniz aralarında VPN (Sanal Özel Ağ) üzerinden emniyetli ve çabuk bağ kurabilirsiniz. Btunnel sağlayıcısı kendi sunucuları üzerinden oluşturmuş olduğu (Sanal Ağ) özelliği sayesinde uçtan uça pek çok ülke üzerinden veri akışı yayar. Bu sayede erişime engellenmiş ülkelerin alt yapısını kullanan sunucuların IP bilgileri ile anonim (Gerçek) olmayan IP bilgileri ile değiştirerek gizli kılar. Bu durumda var olan ağ üzerindeki değişiklikler sayesinde veri akışının geldiği yerler farklı ülkeler olarak görülür.

Btunnel sağlayıcısından faydalanmak için herhangi bir değişikliğe gerek yoktur. Sağlayıcı SHDSL ve ADSL üzerinden MPLS şebekesine ulaşım sağlayarak hızlı bir şekilde erişim engellerini ortadan kaldırıyor. Peki yasak olan siteye nasıl erişiyor? diyorsanız şöyle anlatayım:

Web sitenin yasaklanması için açılan mahkeme sonunda, sonuç servis sağlayıcılarına tebliğ ediliyor. Tebliğ sonucunda tüm internet sağlayıcıları web sitesinin IP adreslerini engelleyerek koruma tedbiri getiriyor. Koruma tedbirinin ardından ülkemiz üzerinden kullandığımız bilgiler sabit olduğu için otomatik olarak TİB veya mahkeme kararının vermiş olduğu sayfaya yönlendiriyor. Site tamamen kapatılmadığı sadece kısmi erişim getirildiği için giriş yapmak mümkün olmayabiliyor bazen. Bu nedenle Proxy tarayıcısı devreye farklı IP numaralarını getirerek erişim engelini ortadan kaldırarak veri akışımızı yurtdışında herhangi bir ülkeye yayıyor.