Ktunnel

KTUNNEL Giriş

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.
ktunnelgiris.net, proxtik, vtunnel, dtunnel, proxysite gibi ücretsiz web proxy hizmetiyle yasaklı sitelere giriş yapıp rahatça gezebilmenizi sağlar.

    

Google Chrome Yasaklı Sitelere Giriş


Bir çok ülkede erişime engellenen siteler artmaktadır. Bu artış ile birlikte her ülkede sıklıkla karşılaşılan problemler haline gelen ve bu sorunlardan en kolay şekilde kurtulmak için her gün yeni çözümler üretilmektedir. Artış gösteren bu web sayfalarına tam anlamı ile erişim engellenmemektedir.

Kısmi erişim getirildiğinden dolayı bulunduğunuz ülkenin İP adresleri üzerinden bağlı olduğunuz internet ağında erişim sağlamak istediğiniz web sayfalarına girişinizi engeller. Bu nedenle gerekse program veya web tarayıcıları aracılığı ile bağlanmak mümkün olabiliyor çoğu zaman. İnternet üzerinde pek çok yazılım ve programlar mevcut. Bunların yanı sıra Google Chrome’da eklenti çıkararak herhangi program kullanımına gerek kalmadan yasakları aşmanızı sağlar.

Google Chrome Yasaklı Sitelere Giriş

Google Chrome var olan bilgilerinizi örtme görevini üstlenir. Bu sayede hem var olan bilgilerinizi kullanmanızı hemde bilgilerinizi tamamen gizleyerek hayali gerçek olmayan bilgiler atayarak farklı bilgisayarlar ile farklı ülkelerin alt yapısını kullanarak istediğiniz siteye erişmenize yardımcı olur.

Stealthy eklentisi Google Chrome tarayıcısı ile yasaklı sitelere girmenizi sağlayan ve herhangi ek kurulum veya programlara gerek kalmadan normal tarayıcınızı kullanma imkanı sunar. https://chrome.google.com/webstore sayfasını ziyaret ederek indirebilirsiniz.

Stealthy Kullanımı

Eklenti indirdikten sonra Google Chrome tarayıcınızın var olan eklentiler bölümüne eklenmektedir. Tarayıcıyı açtıktan sonra sağ üst köşede bulunan anahtar simgesine tıklayarak eklentiler bölümünden Stealthy aktif ederek sorunsuz bir şekilde kullanıma başlayabilirsiniz.