Ktunnel

KTUNNEL Giriş

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.
ktunnelgiris.net, proxtik, vtunnel, dtunnel, proxysite gibi ücretsiz web proxy hizmetiyle yasaklı sitelere giriş yapıp rahatça gezebilmenizi sağlar.

    

Ktunnel Giriş Proxy Tarayıcısı


Ktunnel, Proxy tarayıcısı olan ülkemizde sürekli olarak değişiklikler ve erişime engellenen web sitelerinin ardından bir çok programcı ve bilgisayar mühendislerinin üstünde durduğu, geliştirmeye açık kaynakları tespit ederek güncellemeler getirmektedir. İlk yıllarda Proxy tarayıcıları sadece yasaklanmış sitelere giriş yapmak için kullanılıyor olsa bile son dönemlerde geliştirilerek bir çok yeniliği birlikte getirdi. Yenilikler:

Yasaklanmış web sitesine bağlanırken gizlenme
Gizlilik ve kişisel bilgilerinizi koruma altına alma
IP adresi gizleyerek izlenme ihtimallerine karşı geliştirilen algoritmalar tarafından görünmeme
Sansürlü veya mahkeme kararı ile kapatılan sitelerde engellerle karşılaşmadan hızlı erişim

Gibi pek çok özellik ile hizmet vermektedir. Gün geçtikçe daha kullanışlı bir hale getirilmesi kullanıcıların en iyi şekilde yararlanması için iyileştirilmektedir. Web tarayıcı özelliği ile yasaklanmış erişime engelli web sitelerine giriş yapmak istiyorsanız web sitemiz aracılığı ile kullanabilirsiniz.

Erişim sağladığınız web sitesine kendi kişisel bilgilerinizle değilde Yurt dışında bulunan herhangi bilgisayarın bilgileri ile örtüştürülür ve o sayede Türkiye üzerinden değil farklı ülkelerden bağlandığını gösterir.