Ktunnel

KTUNNEL Giriş

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.
ktunnelgiris.net, proxtik, vtunnel, dtunnel, proxysite gibi ücretsiz web proxy hizmetiyle yasaklı sitelere giriş yapıp rahatça gezebilmenizi sağlar.

    

Ktunnel Güvenli Giriş


Özgür olmayı istediğimiz alanlardan biri olarak karşımıza çıkan internette yaşanan kısıtlamalar herkesi rahatsız eder. Her ne kadar sosyal paylaşım ve arkadaşlık sitelerinde yer almıyor olsalar da pek çok kişi Twitter ve Youtube gibi sitelerde yaşanan engellemeler söz konusu olduğunda tepki oluşturmuştu. Hatta bu yasaklı zaman boyunca bu organları kullanan kişilerin sayısının da arttığı görülmektedir. Ktunnel Güvenli Giriş olanaklarından ve daha pek çok yasaklı sitelere giriş yollarından faydalanan kişilerin sorunsuz bir şekilde internette özgürce vakit geçirdiklerini görmek mümkündür.

Her ne kadar özellikle Twitter ve Youtube üzerindeki yasaklar sebebiyle ön plana çıkmış olsa da yıllardır kullanılan yöntemler olarak karşımıza çıkan yasaklı sitelere giriş yollarını kullanan kişilerin internette gerçek özgürlüğü yaşadıklarını görebilmek mümkündür. DNS değiştirme gibi farklı yöntemleri kullanan pek çok kullanıcı internette özgür bir şekilde gezinme olanağı sunmaktadır. Ancak bu yolların pek çoğunda ya bir program indirmeniz ya da internet ayarlarınızla uğraşmanız gerekebilmektedir. Hem internet ayarlarınızla uğraşmanıza gerek kalmadan hem de herhangi bir program yüklemenize gerek kalmadan internette özgür bir şekilde gezinmenize olanak sağlayan Ktunnel sayesinde internette özgülüğün tadını sınırsız bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Ktunnel Giriş servisini kullanarak hem yasaklanmış ya da engellenmiş sitelere giriş yapma olanağı bulabilirsiniz, hem de internette anonim olarak gezinme olanağına sahip olabilirsiniz. İnternette gerçekleştirdiğiniz gezintilerinizi anonimleşerek saklamanıza olanak sağlayan bu sistem sayesinde farklı sunucular kullanarak internette geziniyor olmanız mümkündür. İnternette geçirdiğiniz süreyi daha özgür şekilde geçirmenize olanak sağlayan bu sistemi sizin için hazırlanmış olan bir özgürlük alanı olarak görebilmeniz mümkündür.

İnternette geçirdiğiniz süre boyunca karşınıza çıkan yasaklamalar ve engellemeler canınızı sıksın istemiyor ya da internette yaptığınız gezintilerin takip edilebilir olmasını istemiyorsanız internet gezintilerinizi daha güvenli hale getiren Ktunnel sisteminden faydalanmanız gerekmektedir. Ktunnel size kendi sunucularınız yerine en uygun sunucuları kullanarak internette gezinme olanağı sunmaktadır. Bu sebeple de hangi siteye erişmek istiyor olursanız olun rahatlıkla erişebilmeniz mümkün olacaktır.

Sanal ortamda suç işlemek çok daha kolay bir hale geldiğinden dolayı bazı sitelere giriş yapmanız daha zor olabilmektedir. Özellikle ülkelerin kendi iç hukukları gereği sitelere engelleme koydurması üzerine sürekli takip ettiğiniz sitelere giriş yapamamanız söz konusu olabilmektedir. Bu engellemeler çoğunlukla DNS üzerinden gerçekleştiğinden Ktunnel  ile farklı DNS sunucularını kullanıyor olmanız size internette çok daha özgür bir şekilde gezinme olanağını sunmaktadır.