Ktunnel

KTUNNEL Giriş

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.
ktunnelgiris.net, proxtik, vtunnel, dtunnel, proxysite gibi ücretsiz web proxy hizmetiyle yasaklı sitelere giriş yapıp rahatça gezebilmenizi sağlar.

    

Meb Engelli Sitelere Giriş


Özel sektörlerin hepsinde çalışma mantığı hemen hemen aynıdır. MEB kurumu, fatih projesinin alt yapısını kullanmaktadır. Bilgisayarlarda kurulu olan programlar sayesinde erişimi kapalı olmayan sitelere bile giriş yapmak mümkün değildir. Sebebi ise, kişisel veri akışının bilgisayar korsanları tarafından ele geçirilmesi sonucunda doğacak zararları engellemektir. Ana makine üzerinden kelime havuzuna olarak bilinen kısımda sürekli olarak bağlanmış olduğunuz web sitelerin takip edilmesi ve takip sonucunda sürekli olarak güncellenmesi ile birlikte giriş yapmanızı engeller.

Herhangi web sitesinin kapatılması esnasında erişim sağlayamadığı zamanlarda ve mahkeme tarafından kısmi erişim getirilirken bilgisayarlardan bağlanamamak ve erişimi mümkün olmayan sayfalara bağlanırken gerek duyduğumuz ktunnel sitesi proxy servisidir.
Meb tarafından erişim engellenmez. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından filtreleme getirilir. Bu filtreleme sonucunda kelime bazlı engellemeler ile, çalışanların bu sitelere girişi engellenir.

MEB kurumlarında engellerle karşılaşmamak veya bu engelleri aşmak için ktunnel giriş servisini kullanabilirsiniz. Bu sayede hem mahkeme kararıyla erişim engeli getirilmiş sitelere hemde resmi kurumlarda kelime bazlı engellemelerden kurtulabilirsiniz. Gizliliği korumakla birlikte anonim olarak gezinecek ve hiç bir şekilde arkanızda iz bırakmayacaksınız.