Ktunnel

KTUNNEL Giriş

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.
ktunnelgiris.net, proxtik, vtunnel, dtunnel, proxysite gibi ücretsiz web proxy hizmetiyle yasaklı sitelere giriş yapıp rahatça gezebilmenizi sağlar.

    

Mytunnel Online Proxy


Mytunnel online Proxy sunucularından bir tanesidir. Bu sistem internet ortamında çok sık bir şekilde karşılaştığımız filtrelemeleri aşmak amacıyla kullanılmaktadır. Bilgisayarınıza kuracağınız Mytunnel araç çubuğu sayesinde internette güvenle dolaşabilir ve istediğiniz her bilgiye filtre uygulanmadan erişebilirsiniz.

Mytunnel Online Proxy, genellikle özel şirketler veya kuruluşlar tarafından filtrelenmiş veya erişim engeli konulmuş sitelere erişebilmek amacıyla kullanılmaktadır. Bu sistemin en iyi yönü ise bilgisayarınızda hiçbir değişiklik yapmanız gerekmiyor olmasıdır.

Online Proxy servisleri sayesinde erişmek istediğiniz sitelere bilgilerinizi gizleyerek ücretsiz bir şekilde erişim kurabilmenize olanak sağlar.

Mytunnel Online Proxy, IP Bilgilerinizi ve kişisel verilerinizi gizleyerek, güvenli bir şekilde internet erişiminizi gerçekleştirmenizi sağlar. Bloke edilmiş veya filtrelenmiş internet sitelerini kolaylıkla erişebilmenizi sağlar. Çerezler kayıt altına almaz ve ziyaret ettiğiniz siteler tespit edilemez. Yani genel olarak Mytunnel Online Proxy kullanırken oldukça güvende ve internette sanki gizli bir elmiş gibi gezebilme imkanını elde etmiş oluruz.

Mytunnel Online Proxy sayesinde kötü amaçlı hazırlanmış program ve yazılımlardan korunmamızı için geliştirilmiş bir sistemdir. Özellikle de mesleki konularda gönderilen mail, dosya ve bilgilerin güvenli bir şekilde karşı tarafa aktarılması için hiçbir DNS değişikliği yapmanızı gerektirmeden güvenlik duvarı işlevini görmektedir.

Mytunnel Online Proxy kullanıcıları güvenlik nedeniyle değil, genel olarak yasaklı ve filtrelenmiş sitelere daha kolay bir şekilde erişim sağlayabilmek amacıyla bu sistemi kullanmaktadırlar.