Ktunnel

KTUNNEL Giriş

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.
ktunnelgiris.net, proxtik, vtunnel, dtunnel, proxysite gibi ücretsiz web proxy hizmetiyle yasaklı sitelere giriş yapıp rahatça gezebilmenizi sağlar.

    

Ninja Cloak Nedir


İnternet teknolojileri sürekli olarak farklılıklarla şaşırtıyor bizleri. Geçmiş dönemlere göre hızla gelişmesi ve internet kullanımının artması ile birlikte pek çok yeniliklerle karşılaşıyor, bu denli gelişim ile birlikte kolaylıklar ve zorluklarda gelmeye başlıyor diyebiliriz. Geniş çaplı bilgilerin ve neredeyse tüm işlevleri artık internet üzerinden yapmaktayız.

İş yerinde, evde her yerde artık bilgisayar kullanılmakta, daha önceleri yüksek meblağlar ödeyerek almak mümkün değildi. Kullanımın artması ile birlikte işçilik ve gelişimlerin önünü açmak adına her yönden bu meblağ düşmeye başladı. Günümüzde artık taşınabilir bilgisayar ve telefonlar üzerinden bile internet kullanmaya başladık. Bu denli hızlı gelişimler ve internet kullanımının artması ile birlikte, kolaylıklarla birlikte zorluklarla da karşılaşmaya başladık. İnternet ortamı sadece bilgi alışverişinden veya ürün alımından ibaret olmadığını bilmekteyiz. Her türlü kullanım için gerekli ihtiyaçları gidermek ve hayatımıza kolaylık sağlanan her şeyi internet üzerinden gerçekleştiriyoruz. Kötü niyetli kullanımlarının önünü açarak gelir kazanmak veya ciddi zararlara uğratmak isteyen kişilerle de rastlamaktayız.

Bunların önüne geçmek ve interneti daha işlevsel ve güvenilir hale getirmek için bu tip sorunlarla karşılaşmamak için devlet tarafından koruma tedbiri getirilmektedir. Alışverişleri daha güvenli hale getirmek ve internet kullanımında zarar görmemek için, pek çok site erişime engellenmektedir. Erişim engelleri ile karşılaştığımız zamanlarda büyük ihtimalle yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu anlamamız gerekir. Hiçbir sebep yokken web siteleri kapatılmaz. Kısmi erişimler getirilmektedir. Kısmi erişimlerde bazı zamanlar giriş yapmanıza engel yoktur. Mahkeme kararı ile engellenmiş ise bunun için işletim sisteminizde bir takım değişiklikler yapmanız gerekebilir. DNS değiştirme gibi hizmetlere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ninja cloak servisini kullanarak kendinizi bir takım saldırılardan koruyabilirsiniz. Bu sayede güvenli bir internet ile alışverişlerinizi tereddüt etmeden gerçekleştirebilirsiniz.