Ktunnel

KTUNNEL Giriş

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.
ktunnelgiris.net, proxtik, vtunnel, dtunnel, proxysite gibi ücretsiz web proxy hizmetiyle yasaklı sitelere giriş yapıp rahatça gezebilmenizi sağlar.

    

Opera yasaklı sitelere giriş


Her geçen gün farklı sitelerin yasaklanması ile birlikte yasaklı sitelere girmek için aranan çözüm yollarının da çeşitlilik gösterdiğini görebilmek mümkün hale gelmiştir. Yasaklanmış sitelere daha rahat bir şekilde erişebilmek için insanların özellikle Opera yasaklı sitelere giriş aramalarını artırdığını fark etmişsinizdir.. Özellikle farklı tarayıcılar kullanarak internette gezinen kişiler için son yılların en beğenilen internet tarayıcılarından Opera ile gezinmek konusunda farklı arayışlara yönlendiklerini görmek mümkündür.

Özellikle sosyal paylaşım ve arkadaşlık siteleri gibi sürekli yasak alabilen sitelere girişlerinizde sorun yaşamamak ve engellemelere takılıp kalmamak için kullandığınız internet tarayıcısının ayarlarını değiştirmeniz gerekebilmektedir. Kullandığınız internet tarayıcısının çeşidine göre pek çok farklı seçeneği kullanarak yasaklanmış sitelere giriş yapabilmeniz mümkündür. Kimileri internet seçeneklerinden DNS ayarlarını değiştirebilirken kimilerinin de direk internet tarayıcısının ayarlarını değiştirerek yasaklı sitelere giriş yaptıkları görülebilmektedir.

Opera yasaklı sitelere giriş internet tarayıcısının ayarlarını değiştirerek gerçekleştirebileceğiniz bir konudur. Bunu gerçekleştirmenin de oldukça kolay olduğunu görebilirsiniz. Çünkü Opera kullanıcılarının yasaklı sitelere girişi için yapılabilecek oldukça basit bir yol bulunmaktadır. Bunun için yapmanız gereken tek şey Opera internet tarayıcınızı çalıştırıp ayarlar bölümünden “Turbo” kutucuğunu işaretlemek olacaktır. Bu ayarı yaptıktan sonra bilgisayarınızı açıp kapatıp dilediğiniz siteye giriş yapabilirsiniz. Klavyenize dokunmanıza gerek kalmadan sadece farenizle gerçekleştirebileceğiniz bu kısacık işlemi gerçekleştirebilmek için bilgisayar ya da internet uzmanı olmanıza da gerek yoktur. Rahatlıkla her bilgisayar kullanıcısının bu işlemi kolay bir şekilde yapabilmektedir.

Opera internet tarayıcınızı Turbo hızında kullanabilmenin yanı sıra yasaklanmış ya da engellenmiş olan sitelere de rahatlıkla girebilecek olmanız sayesinde özgürlük ifade eden sosyal paylaşımlarınızı sınırsız şekilde gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Operanın bu kadar rahat ve kolay bir şekilde yasaklı ya da engelli sitelere giriş imkânı sunması nedeniyle birçok insanın özellikle Twitter ve Youtube gibi fazla kullanıcıya sahip sitelerin engelleme kararından sonra bu tarayıcıyı kullanmaya başladıklarını görebilmek mümkündür. Bu da özellikle son zamanlarda Opera internet tarayıcısı kullanan kişilerin sayısının artmasına yol açmıştır.

Opera kullanıcılarının en temel sebebi olarak görülen Opera yasaklı sitelere giriş imkânına rahatlıkla kavuşulabilecek olması, özgürlüğünüzün çizilen sınırlarını rahatlıkla ortadan kaldırılabilmesi anlamına gelmektedir. Sadece ayarlarınızda yapacağınız küçük bir değişiklik ile hem yasaklanmış veya engellenmiş sitelere daha hızlı girebilecek olmanız hem de daha hızlı bir şekilde internette gezinebilecek olmanız nedeniyle Opera kullanmanın internette gezinmek için en iyi çözüm yollarından biri olduğunu söyleyebilmek de mümkündür.