Ktunnel

KTUNNEL Giriş

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.
ktunnelgiris.net, proxtik, vtunnel, dtunnel, proxysite gibi ücretsiz web proxy hizmetiyle yasaklı sitelere giriş yapıp rahatça gezebilmenizi sağlar.

    

Proxy Switcher DNS Değiştirme Programı


Proxy switcher, İnternet kullanıcılarının sürekli olarak farklı veya birden çok IP adresi kullanarak gezinme ihtiyacını gideren en popüler programlardan biridir. Proxy Switcher sayesinde sabit kalan IP adresleri dışında programın kendi bünyesinde barındırmış olduğu birden çok IP ile sürekli olarak değişim içinde olması ile DNS ayarlarınızı güncel tutabilirsiniz. Otomatik olarak atanması ile birlikte izlenme durumunu da ortadan kaldırır.

Bu değişim sayesinde normalde erişiminizi engelleyen sayfalara kabul edilerek sorunsuz gezinme gerçekleştirebilirsiniz. Bir çok dosya paylaşım sitelerinin vermiş olduğu hizmetler esnasında belirli süreler aralığında aynı IP adresi ile dosya indirmenize olanak sağlar. Proxy Switcher ile IP adresiniz sürekli değişim halinde olduğu için dosya paylaşım siteleri sizi fark etmeden farklı bir kullanıcı olarak algılar ve bu sayede sınırsız bir şekilde istediğiniz web sitesinden dosya indirebilir ve engelleri aşabilirsiniz.

Programı indirmek için Proxy switcher adresine erişerek indirebilirsiniz.