Ktunnel

KTUNNEL Giriş

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.
ktunnelgiris.net, proxtik, vtunnel, dtunnel, proxysite gibi ücretsiz web proxy hizmetiyle yasaklı sitelere giriş yapıp rahatça gezebilmenizi sağlar.

    

SpotFlux ile Sansür Nasıl Aşılır?


SpotFlux, Dünya çapında kullanılan bilen, tüm ülkelerin alt yapısını kullanarak ülkelere özgün DNS atamaktadır. Ülkemizin alt yapısında hizmet veren sunucular Türkiye lokasyonlu olmasından dolayı Türk Telekom veya diğer servis sağlayıcılarının IP adreslerini kullanmaktadır. Bu nedenle ülkemizde yasaklanan siteler öncelikle servis sağlayıcılarımıza iletilir ardından tüm internet kullanıcılarının bağlandıkları yasaklı sitelere değilde sabit koruma tedbiri sayfasına yönlenmektedir.

Spotflux programı sayesinde tüm yasakları aşabileceksiniz. Ücretsiz olması ile birlikte yasaklı sitelere girebilme imkanı tanır. Program bir çok cihaz için tasarlanmıştır. Bilgisayarınızda telefonunuzda kullanabileceksiniz.

Bazı internet kafeler veya özel sektörlerde filtreleme sistemleri ile kelime bazlı engellemeler içinde kullanabilirsiniz. Programın basit görünümü ve kullanımı sayesinde rahat bir şekilde kullanabilecek ve sansür olayını ortadan kaldırarak özgür bir şekilde gezebileceksiniz.

Programı web sitesinden indirip kurulumunu tamamladıktan sonra masa üstüne gelecek olan kısa yoluna çift tıklayın. Açılan internet sayfasına bağlanmak istediğiniz URL adresini yazarak giriş yapınız.

Kısa bir süre bekledikten sonra programın web sitesini algılamasını ve erişim engellerini aşmasına izin verin. Programı spotflux sitesinden indirebilirsiniz.