Ktunnel

KTUNNEL Giriş

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.
ktunnelgiris.net, proxtik, vtunnel, dtunnel, proxysite gibi ücretsiz web proxy hizmetiyle yasaklı sitelere giriş yapıp rahatça gezebilmenizi sağlar.

    

Vtunnel Proxy Servisi


Ülkemizde son zamanlarda pek çok rastladığımız durumlardan biri ise, yasaklanmış olan sayfalar veya sitelere giriş nasıl yapıldığı hakkında yöntemler araştırarak kullandığımız yazılım aracılığı ile kısmi veya tamamen kapatılmış sitelere giriş yapmak. Bu çözümlerden bir tanesi ise vtunnel ile yasakları aşmaktır. Büyük rol üstlenen ve yasaklı siteler için en çok kullanılan servisler arasında yer almaktadır.

Vtunnel diğer tünel siteleri ile aynı mantıkta çalışsa bile, zararlı içerikler veya can sıkıcı reklamların aşırı olmadığı bir servis olduğunu belirtmek isteriz. Proxy programları veya sayfaları gün geçtikçe çoğalmakta olsa bile, kullanıcıların kullandıkları zaman rahatsız olabileceği görüntülerle karşı karşıya kalabiliyorlar. Bunların ötesinde reklamdan ziyade doğacak zararları da göz önünde bulundurmak gerekir. Sitenin barındırmış olduğu kötü yazılımlardan bulaşacak olan tehlikelere karşı kullanırken muhakkak bilgisayarımızda anti virüs programının olmasını tavsiye eder veya bilindik siteleri kullanmanızı öneririz.

Kişisel bilgilerinizin internet ortamında dağıtılması ve kredi kartı gibi şifrelerinizin ele geçmesi sonucunda pek çok sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu nedenle vtunnel servisini kullanarak hem yasakları aşabilir hemde kişisel verilerinizi güven altına alabilirsiniz.