Ktunnel

KTUNNEL Giriş

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.
ktunnelgiris.net, proxtik, vtunnel, dtunnel, proxysite gibi ücretsiz web proxy hizmetiyle yasaklı sitelere giriş yapıp rahatça gezebilmenizi sağlar.

    

Yasaklı Sitelere Giriş


Yasaklı sitelere giriş eski yıllarda pekte önemsenen gündemde olan bir olay değildi. Zaman geçtikçe birçok web sitenin kapatılması ile başlayan kullanıcıların yaygın bir şekilde ve hatta günlük olarak sürekli giriş yaptıkları web sitelerinin kapatılması ile birlikte yaygın bir şekilde kullanılmaya başlandı. Servisler ve pek çok program geliştirilerek yardımcı olmaya çalışıldı. Programların kullanımları pek basit olsa bile, kullanıcının tam anlamı ile isteğini karşılayacak bir yapıya sahip değil. Reklamların çoğunlukla baş gösterdiği veya bilgisayarımız üzerinden yapılan değişiklikler sonucunda doğan zararlar insanları tedirgin etmeye yetti diyebiliriz.

Program yapımcıları kesinlikle yazılımlarına kötü içeriklere yer vermemektedir. Reklam ağı üzerinden ücret karşılığı ile reklam alım satımlarının yapılması bu reklamlar üzerinden bilgisayarımıza sızan casus yazılımlar ile pek çok kullanıcı mağdur olduğunu belirtti. Gerekse kişisel bilgilerinin ele geçirilmesi gerekse kredi kart bilgileri gibi pek çok zararlara uğratıldılar. İlk yıllarda Proxy servisleri ile yasaklı sitelere giriş yapmak pek popüler olsa bile zaman geçtikçe risklerin çoğalmasının ardından pek eski popülerliği kaldığı söylenemez.

Durum böyle olunca kullanıcıların tedbirli yaklaşmaları ve servisleri pek kullanmadıkları görülebilmektedir. Bu makalemizde yasaklı olan sitelere bağlanırken dikkat etmeniz ve yasakları aşmanız için pek çok yönteme yer vereceğim. Öncelikle Proxy tarayıcıları sanal ağlar üzerinden oluşan sunucu yardımı ile erişmek istediğiniz web sitesi aracılığı ile tünel görevi görür. Tünel hepimizin bildiği gibi geçiş yoludur. Geçiş yolunu kullanmak oldukça basittir. Basit olması ile birlikte geçiş yapacağınız web sitesi arasında aracı olarak kişisel bilgilerinizi gizler bu sebeple bağlandığınız sitelerde iz bırakmadan gezinebilir, kendinizi kısmi olarak kamufle edebilirsiniz. Bu sayede hiç bir yerde bilgilerinizin kayıt alınmamasını ve gönül rahatlığı ile gezinirken gelecek olan zararlı içeriklere tünel sitesi aracılığı ile güvenlik duvarı örebilirsiniz.

Yasaklı sitelere girmek çok kolaydır bunlar DNS değiştirme ve VPN uygulamaları aracılığı ile aşmak mümkündür. Web sitemiz üzerinden aradığınız tüm yazılımlara ulaşabilir ve kullanmadan önce detaylı bilgilere ulaşarak uygun gördüklerinizi uygulayabilirsiniz.