Ktunnel

KTUNNEL Giriş

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.
ktunnelgiris.net, proxtik, vtunnel, dtunnel, proxysite gibi ücretsiz web proxy hizmetiyle yasaklı sitelere giriş yapıp rahatça gezebilmenizi sağlar.

    

Youtube’a Nasıl Girilir


Youtube, yıllardan beridir hayatımızda yer yapmış Dünya’nın en büyük video paylaşım sitesidir. Milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan, nasıl ki Google arama motoru internet hayatımızda yer yapmış ise, Youtube video sitesi de aynıdır. Dinlediğimiz müzikleri ilk olarak Youtube üzerinden dinleyip günlük yaşantıda her gün kullandığımız veya kullandıkları bir servistir.Mart ayında kapatılan ve Dünya üzerinde çok yankı uyandırmıştı, ülkemizde kapatılan sitelerin nedenleri bellidir. Pek çok sitenin kapatıldığını görebiliyoruz. Bazen isyan etsek bile haksızlık! Kapatılmaması gerekirdi düşünceleri uyansa bile mantık o şekilde işlemiyor. Atalarımıza hakaret içeren videolar, Genç yaşta internet ortamı ile tanışan bir ülkede yaşadığımız ve bu ortamın daha iyileştirilmiş bir ortama dönmesi için tedbirler alınmaktadır. Kumar, oyun telif hakkı içeren veya kullanıcıyı olumsuz yönde etkileyerek zan altında bırakacak web sitelerinin kapatılmasının neyi mantıksız? Mantıksız gelse bile gerçek hayatımızdan çok zamanımız bilgisayarlar başında internette gezinmek ile geçmektedir. Özel sektörler ve buna benzer iş kurumları da dahil olmak üzere internet ortamının gün geçtikçe geliştiğini görebiliyoruz. Bunu sadece biz değil devlette görüyor. Gördüğünden ötürü koruma tedbirleri buna benzer uygulamalar geliştiriliyor. Geçtiğimiz yıllarda Fatih projesi ile ele alınan taslak sonucunda geliştirilen algoritmalar ile birlikte yasakların kısmi veya tamamen siteye yöneil olabiliyor. Tabii ki hayatımızda yeri olan sitelere girmek mümkün fakat girerken tedbiri elden bırakmamak gerekir.

Youtube’a Dns değiştirerek nasıl girilir
Evet asıl konumuza gelelim, DNS değiştirme işlemleri ile bilgisayarımızın telekom tarafından atamış olduğu ayarları değiştirerek kendinize özel bir şekilde düzenleyebilirsiniz. İstediğiniz ülkenin IP’sini alarak bilgisayarınıza uyguladıktan sonra bu erişim engellerini kaldırabilirsiniz. Veya, sitemiz üzerinde yer alan araçları kullanarak dilediğiniz gibi internet üzerinde sörf yapabilir, yasakları kolaylıkla aşabilirsiniz.